Uudised

Mehed naasesid kolme punktiga

Mängu parim Mark Mälksoo. Autor: Calla Koppel

Pühapäeval, 18. oktoobril peeti Wismari staadionil Meeste III liiga 20. vooru kohtumine, mille raames läksid vastamisi Saku Sportingu ja Tallinna KSK FC Štrommi meeskonnad.

Sel hooajal on meeskonnad omavahel kohtunud vaid ühe korra, kui  Saku suutis kodumurul Štrommi alistada seisuga 5-2. Sarnaselt esimese kohtumisega kujunes ka eilne voor vägagi tuliseks lahinguks, mille tulemusel sai kohtunik vastasele jagada lausa viis kollast ja ühe punase kaardi. Saku mehed säilitasid kõige selle keskel fookuse ning tulid kohtumisest võidukalt välja. Kohtumise lõppseisuks jäi 8-1.️️

⚽️⚽️⚽️⚽️ ’15 ‘35 ‘46 ‘47 Kristo Koppel

⚽️⚽️ ’22 ‘89 Jaan-Kristjan Kaalma

⚽️️ ’23 Johann Adamberg
⚽️️ ’78 Erik Toomet

Mängu parimaks valiti äärekaitsja Mark Mälksoo.

Marki mängujärgne kommentaar: ,,Mängu algul lasime endale ühe lüüa, kuid võtsime end kokku ja esimese poolaja lõpuks oli mängupilt väga hea. Teine poolaeg lasime end natuke jälle käest, kuid eesmärk oli 3 punkti saada ning sellise skooriga ei saa üldse kurta.”

Mängujärgselt asub Saku 38 punktiga tabelis viiendal kohal, Štrommi 14 punktiga üheksandal kohal.
Meeskonna järgmine mäng leiab aset juba sel pühapäeval, 25. oktoobril, kui Saku mehi võõrustab Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadionil Tallinna FC Ararat.